Технології знезараження питної води, стічних вод, підготовка води басейнів, постачання гіпохлориту натрію, підбір та постачання реагентів для водопідготовки
Зворотній дзвінок

ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ»

Компанія ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ» організована у 1995 році з метою забезпечення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства товарами виробничо-технічного призначення, у т.ч. реагентами щодо водопідготовки.

У процесі роботи було зроблено акцент на технологічність систем водопідготовки, застосування безпечних технологій і, в першу чергу, знезараження питної води та стічних вод. Ведеться активна діяльність із забезпечення водопідготовки басейнів. Особливе місце зайняло питання технології гіпохлориту натрію та діоксиду хлору. Крім того, отримав свій розвиток напрямок діяльності підприємства з систем безпеки – скруберні установки нейтралізації хлоргазу.

Підприємство ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ» самотужки виконує повний цикл робіт від проведення технологічного обстеження об'єкта та прийняття рішення до здачі об'єкта «під ключ» з подальшим забезпеченням реагентами.

Співробітниками ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ» є:

  • Кваліфіковані фахівці-технологи пройшли необхідне навчання на заводі-виробнику технологічного обладнання;
  • Проектна група, що має великий досвід проектування об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства;
  • Фахівці монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.

Діяльність ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ» не обмежується тільки постачанням обладнання провідних європейських виробників. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр послуг, починаючи від шеф-монтажних і пусконалагоджувальних робіт і закінчуючи комплексними поставками запасних частин для всього існуючого парку обладнання та абонентським обслуговуванням. Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію, швидко і якісно виконати шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, провести навчання персоналу, надати послуги з гарантійного та пост-гарантійного обслуговування обладнання.

Консультації та проектування

Використовуйте професійний досвід і знання наших фахівців для підбору обладнання, розробки оптимальних схем поставки і розміщення обладнання.

Введення в експлуатацію

Фахівці, які пройшли навчання на заводах-виробниках обладнання виконають монтаж і пуско-налагодження обладнання, проведуть консультації обслуговуючого персоналу.

Обслуговування

ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ» візьме на себе питання обслуговування існуючого у замовника парку обладнання.

Гарантійне та пост-гарантійне обслуговування

Ми зробимо все, щоб гарантувати безперебійну роботу обладнання. Гарантійне та пост-гарантійне обслуговування, постачання запасних частин.

Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваші дані в безпеці!
×
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваші дані в безпеці!
×