Технології знезараження питної води, стічних вод, підготовка води басейнів, постачання гіпохлориту натрію, підбір та постачання реагентів для водопідготовки
Зворотній дзвінок

Технологія використання таблеток діоксиду хлора

Галузь застосування

Високоефективний дезінфікуючий засіб для користувачів в комунальній сфері та харчовій промисловості, пивоварінні та сільському господарстві. Його можна використовувати для дезінфекції труб/устаткування/поверхень (PT4) та питної води (PT5).

Характеристики

Активний інгредієнт діоксид хлору має дуже високу протимікробну ефективність щодо бактерій, вірусів, грибків і водоростей. Антимікробні властивості пігулок діоксиду хлору DESINTEC® засновані на окисному (що розщеплює кисень) ефекті, а не на реакції хлору.

Утворення хлорорганічних сполук із підозрою на канцерогенність (хлораміни, тригалометани) практично неможливе.

Для точного безперервного дозування ClO2 розроблено спеціальні насосні системи. Концентрацію ClO2 можна регулярно перевіряти за допомогою набору для перевірки діоксиду хлору.

Рекомендація з використання

Інструкції зі змішування для активації розчину діоксиду хлору (премікс): На 15 літрів води потрібен пакет з пігулками діоксиду хлору по 250 г.

Спочатку треба наповнити каністру або закритий контейнер необхідною кількістю води, щоб приготувати премікс. Потім додати пігулки діоксиду хлору, закрите каністру і струсити.

Премікс можна дозувати через одну годину, і його слід використовувати протягом 6 тижнів за умови зберігання в прохолодному і темному місці. У процесі виробництва виробляється премікс з 0,2% (2 г ClO2/л) діоксиду хлору.

  1. Дозування преміксу для безперервного знезараження питної води: 100-200 мл/м3 води.

Вода в точці дозування (у точці внесення) може містити не більше 0,4 мг ClO2/л, у точці відбору не більше 0,2 мг ClO2/л і не менше 0,1 мг ClO2/л. літр.

=>0,2 мг - 0,4 мг ClO2/л = 0,2 г - 0,4 г ClO23 = 100 мл - 200 мл преміксу/м3 води

15 літрів преміксу достатньо для обробки до 150 м3 води. При вищих рівнях заліза та марганцю вихід готового до вживання розчину знижується.

  1. Дозування преміксу для основної дезінфекції труб: 1 л на 100 л води.

Час дії дезінфікуючого розчину: не менше 15 хвилин, потім промити водою.

  1. Дозування преміксу для дезінфекції поверхонь/обладнання: 5 літрів/100 літрів води. Дати дезінфікуючий розчин подіяти: не менше 5 хвилин, потім промити аплікаційну техніку водою.

Хімічна конструкція

Хлорит натрію із добавками. Біоцидна речовина активується при контакті з водою: з 250 г таблеток діоксиду хлору виходить розчин діоксиду хлору з концентрацією 0,2% (2 г CLO2/л) у 15-літровому преміксі.

Сумісність матеріалів

ClO2 з часом розчиняє пластифікатор із пластику. Якщо каністра змішування використовується протягом тривалого часу, існує ризик того, що каністра зламається або протікає, що призведе до виділення діоксиду хлору.

З міркувань безпеки каністри для змішування ClO2 необхідно замінювати на нові каністри не пізніше, ніж через 12 місяців використання.

Безпека

Щоб уникнути ризику для людей та навколишнього середовища, треба дотримуватись вимог паспорта безпеки, який можна отримати у нас. Ми не несемо відповідальності за неправильне використання та завдану шкоду.

Продукт виділяє дуже токсичні гази під час контакту з кислотами. Працюйте з відкритим активованим продуктом тільки в приміщеннях, що добре провітрюються, або в респіраторі з фільтром B сірого кольору.

Упаковка

Відро 4 кг (16 пакетів по 250 г).

Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваші дані в безпеці!
×
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваші дані в безпеці!
×