Технології знезараження питної води, стічних вод, підготовка води басейнів, постачання гіпохлориту натрію, підбір та постачання реагентів для водопідготовки
Зворотній дзвінок

ТОВ «НПП Лаваль». Послуги

ТОВ «НПП Лаваль» самотужки виконує повний цикл робіт від проведення технологічного обстеження об'єкта та прийняття рішення, виконання проектних робіт, постачання обладнання провідних європейських виробників, монтажних і пусконалагоджувальних робіт до здачі об'єкта «під ключ» з подальшим забезпеченням необхідними реагентами та запасними частинами для всього існуючого парку обладнання.

Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію, провести навчання персоналу, надати послуги з гарантійного та постгарантійного обслуговування обладнання.

Консультації та проектування

/

Використовуйте професійний досвід та знання наших фахівців для підбору обладнання, розробки оптимальних схем постачання та розміщення обладнання. Метою нашої діяльності є не тільки постачання обладнання та запасних частин, але і повний якісний сервіс на всьому протязі співпраці з замовником. Ми надаємо у Ваше розпорядження весь наш досвід та знання для вирішення проблем із застосуванням насосного, контрольно-вимірювального обладнання, систем приготування та дозування розчинів. На Ваше бажання ми проведемо комплексне дослідження з подальшим проектуванням та разом з Вами сформуємо оптимальне рішення поставленого завдання.

Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку під час проведення пусконалагоджувальних робіт, гарантійного та постгарантійного обслуговування.

 • Проектування
  Ми проектуємо та реалізуємо проекти в галузі дозування хімічних реагентів для підготовки питної, обробки стічних вод, постачання насосного, контрольно-вимірювального обладнання. Це аналіз технологічного процесу, конструкторські рішення, технічна документація, комплексна експертиза та постачання обладнання на адресу замовника.
 • Автоматизація процесів дозування
  Процеси підготовки та дозування хімічних реагентів повинні проходити у повному автоматичному режимі без залучення для цього людських ресурсів. Автоматизація процесів реалізована на базі індустріальних контролерів та повністю виконає всі Ваші вимоги.
 • Розробка та постачання обладнання
  Ми розробляємо, конструюємо та поставляємо окремі модулі та комплексні системи відповідно до Ваших вимог. Повідомте нам Ваші побажання – решту роботи ми візьмемо на себе.

Введення в експлуатацію

/

Фахівці підприємства ТОВ «НПП Лаваль» проведуть монтажні та пусконалагоджувальні роботи, нададуть послуги з консультації та навчання персоналу Замовника. Системи, що постачаються Замовникам, проходять перевірку та забезпечені докладними інструкціями щодо введення їх в експлуатацію та обслуговування.

Обслуговування

/

ТОВ «НПП ЛАВАЛЬ» візьме на себе питання обслуговування наявного у замовника парку обладнання. Правильне обслуговування – запорука безперебійної роботи. ТОВ «НПП Лаваль» рекомендує проводити регулярні роботи з обслуговування насосного, контрольно-вимірювального обладнання, систем приготування розчинів реагентів, станцій дозування із залученням наших фахівців.

Періодичне якісне обслуговування не тільки підвищує експлуатаційну надійність окремих компонентів і систем в цілому, а й знижує витрати на експлуатацію обладнання протягом усього життєвого циклу.

Фахівці нашої компанії готові розробити для Вас індивідуальні графіки та схеми обслуговування наявного парку обладнання та погодити графік виїздів на об'єкти.

Доставка реагентів для водопідготовки

/

ТОВ «НПП Лаваль» має необхідний парк автомобілів вантажопідйомністю від 1 тн до 20 тн, обладнаних під перевезення реагентів для водопідготовки:

 • гіпохлорит натрію;
 • кислота соляна;
 • хлорит натрію;
 • рідкий хлор;
 • коагулянти;
 • таблетки діоксиду хлору;
 • та інші.

Автомобілі укомплектовані у відповідності з ДОПОГ на перевезення небезпечних вантажів. В наявності дозвільна документація для здійснення відповідної діяльності. Вам необхідні реагенти для знезараження води?

Наше підприємство здатне здійснити поставку реагентів у будь-яку точку України.

Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваші дані в безпеці!
×
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваші дані в безпеці!
×